Kupujemy polskie książki w Wielkiej Brytanii

Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii tak dobrze zorganizowali sobie tam życie, że w kraju tym znaleźć możemy już nie tylko sklepy z polską żywnością czy produktami higienicznymi, ale także polskie szkoły, przedszkola, kluby i wiele innych ciekawych miejsc, gdzie spotkać można swoich rodaków. Wciąż jednak wielu Polaków narzeka na dostępność w Wielkiej Brytanii polskich książek.

Gdzie kupić?
Często nasi rodacy zastanawiają się gdzie kupić polskie książki w UK. Wybór miejsc nie jest szeroki, jednak możemy próbować znaleźć je w kilku lokalizacjach. Przede wszystkim warto zajrzeć do polskich sklepów. O ile książki się tam znajdują, zwykle ich wybór nie jest zbyt duży, jednak wiele sklepów oferuje możliwość sprowadzenia danego tytułu. Oprócz tego warto rozejrzeć się także za polskimi pozycjami w największych księgarniach UK. Tam również nie znajdziemy ich prawdopodobnie zbyt dużo, jednak często trafić można na jakiś ciekawy tytuł.

Zwróć uwagę na cenę
Decydując się na kupno polskich książek w UK warto zwrócić uwagę na cenę. Należy oczywiście do książki doliczyć na przykład koszty transportu, jednak nie zawsze warto płacić za pozycję książkową cenę typową dla rynku brytyjskiego. Czasem lepiej po prostu trochę poczekać i na przykład poprosić znajomego, który wybiera się do Polski o zakup książki w kraju. Koszty będą z pewnością wyraźnie niższe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *